Posjeti prijateljskim društvima

U trećem mjesecu prema „Planu posjeta prijateljskih društava“, sudjelovali smo na sjednicama Skupština prijateljskih Društava „Sv. Križ- Začretje“, „Virje“ i „Bedekovčina“. Sjednica Skupštine DVD-a „Sv. Križ- Začretje“ održana je 2.ožujka, a DVD-a „Virje“ 3.ožujka. Na navedenim sjednicama prisustvovali su naši članovi: Josip Mihanović, Ante Amižić, Dušan Čipčić i Marko Kovačić. Sjednica Skupštine DVD-a „Bedekovčina“ održana je 16.ožujka u vatrogasnom domu u Bedekovčini te su na njoj sudjelovali članovi: Josip Mihanović, Martin Marin, Dušan Čipčić i Dragica Roguljić.  Na ovaj način pokušavamo održati što bolje veze sa prijateljskim Društvima,  kako bi kroz razmjenu iskustava i znanja napredovali  u pogledu vatrogastva.

Image 3 of 3