Objave

OBILJEŽEN DAN VATROGASTVA I BLAGDAN SVETOG FLORIJANA

Obilježavanje Dana vatrogastva i blagdan svetog Florijana ove godine otvorili smo javnom pokaznom vatrogasnom vježbom čija je tema bila požar višekatnice i spašavanje unesrećene osobe,  u vježbi je sudjelovalo 15 vatrogasaca s ukupno tri vatrogasna vozila. Održana je i redovita sjednica Skupštine Društva na kojoj su usvojena izvješća za 2022. godinu, a na istoj su zbog ostavke člana Marka Džaje uvjetovane osobnim razlozima, izabrani Andrija Sinovčić kako novi član Upravnog odbora i Ante Mihanović kao novi delegat u VZG Splita.  Pred Centralnim križem groblja u Žrnovnici položili smo cvijeće i svijeća za sve naše poginule i umrle vatrogasce, te je potom položeno cvijeće i svijeće na grobove članova Nenada Marina, Igora Roguljića, Frane Mihanovića, Joška Matkovića, Slavena Cigića i Denisa Jerkovića koji su poginuli u Domovinskom ratu. U mjesnoj crkvi održana je misa za sve umrle i poginule vatrogasce, a u vatrogasnom domu upriličen je domjenak i druženje s roditeljima članova poginulih u Domovinskom ratu.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)