Objave

Tužna vijest

Dobrovoljno vatrogasno društvo „Žrnovnica“ prenosi tužnu vijest da je u 73. godini života nakon duge i teške bolesti preminuo Martin Marin, istaknuti član Društva od 1979. godine.

Martin je živio u Žrnovnici gdje je bio vrlo aktivan član društvenog života. Neizbrisiv trag ostavio je tako i u DVD-u Žrnovnica gdje je obnašao dužnost predsjednika i člana Upravnog odbora, a odlikovan je zlatnom vatrogasnom medaljom i vatrogasnom spomenicom za 40 godina aktivnosti.

Od pristupanja u Društvo Martin je živio vatrogastvo kroz sve oblike vatrogasnih aktivnosti, a uz svoje kolege vatrogasce bio je do zadnjeg dana svog života.

Posljednji ispraćaj održat će se 5. lipnja 2023. godine u 17 sati na mjesnom groblju u Žrnovnici, uz vatrogasne počasti.

Neka mu je vječna slava i HVALA!

Počivao u miru!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)